Polecamy

Scrotox: zastosowanie i przeciwwskazania

Ożyw stronę swojego salonu na Instagramie!

Prowadzenie salonu

Jak zaprojektować logo firmy zajmującej się paznokciami?

Logo może wiele powiedzieć o firmie zajmującej się stylizacją paznokci - prosty projekt wykorzystujący inicjały właściciela może wywołać wrażenie luksusu, podczas gdy kolorowe i kreatywne logo zapewni bardziej przyjazną atmosferę. Niezależnie jednak od tego, w którą stronę pójdzie Twoja firma, pamiętaj, że logo salonu pielęgnacji paznokci musi być dobrze zaprojektowane, a my zajmiemy się dokładnie tym, co musisz wiedzieć, aby stworzyć logo, które będzie najlepiej reprezentować Twoją firmę!

Pasujący motyw

Twoje logo jest twarzą Twojej firmy, więc upewnij się, że jest ono ładne i że idzie w parze z Twoją marką. Jesteś specjalistą od paznokci, więc upewnij się, że widać to w Twoim logo! Wykorzystaj motywy związane z paznokciami, takie jak buteleczki z lakierem do paznokci lub użyj nazwy swojej marki jako logo. Im bardziej kreatywna jest nazwa Twojej firmy (np. Nailed it!, Be Cute-icle), tym lepiej zapada ona w pamięć klientów! Należy jednak pamiętać, że logo firmy nail business musi być spójne wszędzie tam, gdzie je prezentujemy - czyli na wizytówkach, stronie internetowej, fanpage'ach w mediach społecznościowych oraz na wszelkich znakach, które mogą się pojawić. Niespójności mogą zdezorientować potencjalnych klientów, a tego byśmy nie chcieli!

Narzędzia, których powinieneś używać

Teraz, gdy masz już całkiem dobry pomysł na to, jak powinno wyglądać Twoje logo, następnym krokiem jest wprowadzenie w życie pomysłów na logo Twojej firmy - na szczęście masz wiele możliwości, aby to zrobić. Większość firm kosmetycznych ucieka się do projektowania swoich logo na wielu aplikacjach do tworzenia logo biznesowego, ponieważ w końcu wiele z nich jest darmowych. Jednak darmowe nie zawsze oznacza dobre. Większość z tych darmowych aplikacji oferuje ograniczony wybór projektów i rzadko są one wysokiej jakości - w rzeczywistości, możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że Twoja konkurencja może nawet użyć tego samego szablonu logo, a ich projekt logo może być uderzająco podobny do Twojego - co to mówi o oryginalności Twojej firmy?

Inne opcje, które masz do wyboru to albo zapłacić za wysokiej jakości aplikację do tworzenia logo, albo zlecić zaprojektowanie logo grafikowi. Ceny na te mogą się różnić, jednak, aby przynieść swoje pomysły na logo firmy paznokci do życia bez rozbijania banku, aplikacja będzie najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź w App Store i wybierz polecane narzędzie do pracy i upewnij się, że Twoje logo może być używane na różne sposoby (może mieć przezroczyste tło i być dostępne w wysokiej rozdzielczości) - na przykład jako znak wodny na zdjęciach paznokci.

Uczyń je swoim własnym!

Każdy dumny właściciel firmy chce, aby jego marka wyróżniała się z tłumu, a jednak tak wielu nie udaje się to. Generyczne nazwy firm, takie jak Nails by [INSERT NAME] i logo składające się z powszechnie używanych clipartów nie podkreślą wyjątkowości Twojej firmy - w rzeczywistości, takie działanie tylko pogrąży Twoją markę. Czy Twoja firma ma unikalny motyw przewodni? Czy jest coś szczególnego, co sprawia, że Twoja firma się wyróżnia? Dlaczego więc nie wykorzystać tego w swoim logo? Jeśli jesteś mobilnym stylistą paznokci, współpracujesz z organizacjami charytatywnymi lub oferujesz luksusowe, jedyne w swoim rodzaju zabiegi, stwórz projekt, który skupi się na tych aspektach.

Jeśli chodzi o projektowanie idealnego logo firmy paznokci, pamiętaj, że powinno ono reprezentować Twoją firmę jako całość - bądź kreatywny i upewnij się, że projekt jest tej samej jakości, co Twoja marka. Twoje logo to coś więcej niż tylko clipart, to wizerunek Twojej firmy.

Wypróbuj Versum za darmo

[Total: 0 Average: 0/5]

Spis treści

  • Pasujący motyw
  • Narzędzia, których powinieneś użyć
  • Zrób to po swojemu!
Zapisz się do newslettera Możesz przeczytać politykę prywatności tutaj.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Jak zwiększyć sprzedaż salonu w zimie?

Strona główna Blog AgendaPro Jak zwiększyć...

17 Pytania do badania satysfakcji

Strona główna Blog AgendaPro Estetyka 17...

Oprogramowanie dla salonów piękności: czego...

Strona główna Blog AgendaPro Estetyka...