Polecamy

Utrata włosów: dlaczego to się zdarza i jak temu zapobiec

Jak przycinać swoją brodę

Prowadzenie salonu

Jak wybrać kosmetyki, których używasz w swoim salonie?

 1. Strona główna
 2. Blog AgendaPro Beauty
 3. Jak wybrać odpowiednie kosmetyki ...

Posiadanie najlepszego sprzętu i produktów kosmetycznych w salonie kosmetycznym jest kluczem do sukcesu biznesu. Poprzez ten artykuł chcemy dać Ci przewodnik po produktach, które musisz kupić, aby Twoja klientela była zadowolona i gdzie możesz je znaleźć. Oczywiście rodzaj zaopatrzenia, jakiego będziesz potrzebował, będzie zależał od rodzaju usług, jakie oferujesz w swoim salonie. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz potrzebował:

Produkty fryzjerskie i barberskie.

 • Szampony i odżywki.
 • Krem do golenia
 • Produkty do stylizacji i serum.
 • Farby do włosów, rozjaśniacze i nadtlenki.
 • Talk

Technologia paznokci

 • Szeroka gama kolorów lakierów i żeli do paznokci.
 • Akryl i tipsy do paznokci.
 • Olejki do skórek
 • Aceton do usuwania lakieru żelowego.

Masaż

 • Oleje i balsamy do masażu.

Woskowanie

 • Różnorodność wosków.
 • Lotiony do stosowania przed i po depilacji woskiem.

Używaj najlepszych kosmetyków i sprzętu dla swoich klientów, pamiętaj, że pozytywne lub negatywne rezultaty produktów, których używasz na swoich klientach, odzwierciedlają jakość twoich usług, nie skąp wydatków, a zobaczysz, później, korzyści, jakie przyniesie ci ta inwestycja.

Jak znaleźć dostawców produktów

Aby znaleźć odpowiednich dostawców produktów dla swojego salonu spróbuj poniższego:

Szukaj online

Proste wyszukiwanie w Google pokaże wielu możliwych dostawców: aby zawęzić poszukiwania, należy porównać czynniki takie jak ceny, możliwości wysyłki, czas dostawy i, jeśli to możliwe, rekomendacje innych profesjonalistów z branży salonowej.

Proponujemy, aby przed podjęciem decyzji o wyborze hurtowni lub marki, dokładnie sprawdzić referencje tych marek i oczywiście wycenić ceny w różnych miejscach, aby podjąć najlepszą decyzję.

Zapytaj swoich kolegów z branży

Dowiedz się, czy wśród Twoich znajomych jest ktoś, kto może Cię skontaktować z dostawcą, z którym miał dobre doświadczenia.

Korzystaj z forów

Fora salonowe i fryzjerskie to kolejny świetny sposób na poszukiwanie rekomendacji dostawców od innych właścicieli salonów. Strony takie jak ta posiadają fora fryzjerskie, na których omawiane są różne tematy, w tym informacje o produktach. Jeśli w Twoim kraju nie ma takiej strony, możesz stworzyć własne forum na stronie Facebooka lub na swojej stronie internetowej, zapraszając do udziału innych właścicieli salonów i stylistów.

Wybierz się na targi i wystawy kosmetyczne

Na wystawach salonów, gdzie dostawcy prezentują swoje produkty, można spotkać się z przedstawicielami handlowymi twarzą w twarz, zbadać szereg opcji i łatwiej negocjować cenę. Warto też zapytać o ceny hurtowe i sprawdzić, czy w Twoim interesie jest zakup większej ilości produktów.

Pamiętaj, że obecnie istnieje duże zapotrzebowanie konsumentów na naturalne i organiczne produkty kosmetyczne, więc wybór dostawców, którzy specjalizują się w naturalnych i etycznych produktach może pomóc Twojej firmie w rozwoju. Im lepsze będą produkty, których używasz, tym lepiej rozejdzie się słowo i tym lepsze będą produkty, których używasz. Zbudujesz lojalność klientów.

Jeśli uznałeś nasz artykuł za przydatny, podziel się nim na swoich portalach społecznościowych za pomocą przycisków na dole. Możesz też zostawić nam komentarz, chętnie poznamy Twoje opinie.

Możesz być również zainteresowany:

 1. Różne fryzury imprezowe dla kobiet
 2. Jak wyróżnić się na tle konkurencji jako profesjonalna wizażystka?
 3. Oprogramowanie do pielęgnacji urody

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Jak zwiększyć sprzedaż salonu w zimie?

Strona główna Blog AgendaPro Jak zwiększyć...

17 Pytania do badania satysfakcji

Strona główna Blog AgendaPro Estetyka 17...

Oprogramowanie dla salonów piękności: czego...

Strona główna Blog AgendaPro Estetyka...